Pelletid, müük üle Eesti

Transport kõikjal Eestis!

Slide
Pellet 269
975 Kg alus
Slide
Pellet 269
975 Kg alus

Miks osta pelletid meilt?

Pelletid ehk puidugraanulid on meil alati konkurentsivõimelise hinnaga ja Premium klassi kvaliteediga. Pelletid on toodetud kohalike puidutööstuste okaspuu saepurust ning höövellaastust ja ei sisalda puukoort. Pelletite näol on tegu ühe mugavama ja efektiivsema taastuvenergia allikaga. Tootmisel purustatakse materjal ühtlaseks massiks ning seejärel pressitakse kindla läbimõõduga silindrilisteks pulgakesteks ehk pelletiteks. Pelletite müük toimub aluse kaupa meiepoolse transpordiga või koti kaupa eelneval kokkuleppel meie juurde ise järgi tulles. Pelleteid kasutatakse spetsiaalsetes automatiseeritud pelletipõletites ja -kaminates, tavalise küttekoldega kütmiseks pellet ei sobi. Rohkem infot pelleti kohta leiad siit või siit.

Transport

Tallinnas ja Harjumaal on pelleti alused, küttepuu konteinerid ja puitbrikett alusel on võimalik elektrilise väiketõstukiga sõidutada kliendi juures sobivasse kohta! Ülejäänud Eestis tarnitakse alusel kaup tagaluuk veoki ja käsikahvelkäruga.

Pellet ja puitbrikett ning võrkkotis puu alusel transport Tallinnas ja Harjumaal on tasuta 40 kilomeetri raadiuses alates 1 aluse tellimisest. Konteineris küttepuu puhul alates 2-st konteinerist (1,75 ruutmeetrit). Muul juhul hind kokkuleppel, küsi julgesti pakkumist, hinnad ei ole kallid.

OLULINE INFO!

Tellija peab tagama adressaadile ligipääsu kuni 4 meetri kõrgusele ja 10 meetri pikkusele veoautole, kinni kasvanud ja madalate puuokstega teel ei pruugi me saada kaupa soovitud kohta, sama kehtib puhastamata tee, lume pori ja pehme pinnase puhul. Tallinnas ja Harjumaal on alusel kaup on võimalik sõidutada hoovi elektrilise väiketõstukiga, kuid kehvad tingimused seavad piirangud ka sellele.

Soovitused

Kasuta koduses pelletikatlas ainult kvaliteetset Premium klassi pelletit
Ära ladusta pelletit väga niisketes tingimustes
Puhasta aegajalt pelletikatelt lisaks tuha välja võtmisele
Ära põleta küttekoldes plastist-kilest jt. tehismaterjalidest olmejäätmeid
Hoia pelleti katla ümbrus korras ja puhas
Enne hooaja algust lase pelleti katel spetsialistil üle kontrollida
Kindlasti puhasta iga aasta korsten
Tühjenda küttekollet tuhast sagedasti, et tagada parem õhu juurdepääs tulele