Puitbrikett, müük üle Eesti

Transport kõikjal Eestis!

Slide
Soodus!
Puitbrikett HELE STANDART 250
960 Kg alus
Slide
Soodus!
Puitbrikett HELE STANDART 250
960 Kg alus

Miks osta brikett meilt?

Puitbrikett on naturaalne ja loodussõbralik küttematerjal, see on meil alati konkurentsivõimelise hinnaga ja Premium klassi kvaliteediga. Meie pakutav materjal on toodetud kohalike puidutööstuste tootmisel tekkivast höövellaastust ja saepurust, seega on tegu loodussõbraliku ja taastuvatest allikatest saadud küttematerjaliga. Brikett on naturaalne ja loodusesõbralik kütus, mis ei sisalda mingeid lisaaineid. Pressitud materjali hoiab koos puidus ja taimedes looduslikult sisalduv liimaine ligniin. Toode on suure tihedusega ja võtab ladustamisel vähe ruumi. Brikett on ka kõrge kütteväärtusega 5,05 MWh/t, see põleb kõrgel temperatuuril ja vähese tuhaga – 0,5%. Sobib põletamiseks enamikes kateldes, pliitides, kaminates ja ahjudes. Kütmisel kasutatakse ainult briketti või segatakse ka kuivade puuhalgudega. Briketti saab osta alusel meiepoolse transpordiga või paki kaupa eelneval kokkuleppel meie juurde ise järgi tulles. Rohkem infot briketi kohta leiad siit või siit.

Transport

Tallinnas ja Harjumaal on puitbrikett  alusel, küttepuu konteinerid ning alused ja pelleti  alused on võimalik elektrilise väiketõstukiga sõidutada kliendi juures sobivasse kohta! Ülejäänud Eestis tarnitakse alusel kaup tagaluuk veoki ja käsikahvelkäruga.

Puitbrikett, pellet ning võrkkotis puu alusel transport Tallinnas ja Harjumaal on tasuta 40 kilomeetri raadiuses alates 1 aluse tellimisest. Konteineris küttepuu puhul alates 2-st konteinerist (1,75 ruutmeetrit). Muul juhul hind kokkuleppel, küsi julgesti pakkumist, hinnad ei ole kallid.

OLULINE INFO!

Tellija peab tagama adressaadile ligipääsu kuni 4 meetri kõrgusele ja 10 meetri pikkusele veoautole, kinni kasvanud ja madalate puuokstega teel ei pruugi me saada kaupa soovitud kohta, sama kehtib puhastamata tee, lume pori ja pehme pinnase puhul. Tallinnas ja Harjumaal on alusel kaup on võimalik sõidutada hoovi elektrilise väiketõstukiga, kuid kehvad tingimused seavad piirangud ka sellele.

Soovitused

Ära ladusta briketti väga niisketes tingimustes
Kasuta tulehakatuseks kuivi, õhukesi puukilde, -koort või süütekuubikuid
Ära põleta küttekoldes plastist-kilest jt. tehismaterjalidest olmejäätmeid
Ära põleta keemiliselt töödeldud ehitusmaterjalide jääke
Ära ole siibri sulgemisega kärsitu… parem lasta korstnasse toasooja kui inimelusid
Kindlasti puhasta iga aasta korsten
Hoia küttekolde ümbrus puhas
Soovituslik on briketti mitte ladustada küttekolde lähedusse