Küttepuud lahtiselt, võrkkotis ja konteineris

Transport kõikjal Eestis!

Slide
Toores lahtine
Hall Lepp 74
1 laotud ruum
Slide
SUPERSOODUS!
Kuiv kask konteineris 295
1.75rm konteiner

Küttepuud on meil alati kvaliteetsed ja kogused korrektsed

Küttepuud on meil alati konkurentsivõimelise hinnaga, kvaliteetsed ja korrektsed kogused garanteeritud, samas pakume kliendile erinevaid hinnalahendusi pakendamise, kui ka transpordi näol. Pakume küttepuud nii lahtiselt, mis on odavaim lahendus kliendile, kui ka küttepuud võrkkotis ning laotult konteineris, mille saame spetsiaalse tõstukiga tõsta just sinna, kus kliendil kõige mugavam on. Müüme ja toodame erinevas mõõdus ja niiskussisaldusega küttepuud aastaringselt. Rohkem infot küttepuude kohta leiad siit või siit.

Transport

Tallinnas ning Harjumaal tarnime küttepuu konteinerid ning alusel võrkkotid tagaluuk veokiga Volvo FL6, millega kaasasoleva elektrilise väiketõstukiga saab alused sõidutada kliendi juures sobivasse kohta ilma autoga hoovi sõitmata! Lahtise küttepuu toome teieni 5-15 ruumi mahutava multilift kalluriga Volvo FM9. Väiksemate koguste puhul kasutame ka VW Caddy kaubikut. Ülejäänud Eestis saame tarnida ainult alusel kaupa tagaluuk veokiga millega kaasas on käsikahvelkäru.

Tasuta transport Tallinnas ja Harjumaal lahtiste halupuude puhul kuni 40 kilomeetri raadiuses alates 8 ruumi tellimusest. Võrkkotis küttepuu puhul tasuta transport 40km raadiuses alates 1-st alusest ja konteineris küttepuu puhul alates 2-st konteinerist (1,75 ruumimeetrit tükk). Muul juhul transport kokkuleppel, küsi julgesti pakkumist, hinnad ei ole kallid.

OLULINE INFO!

Tellija peab tagama adressaadile ligipääsu kuni 4 meetri kõrgusele ja 10 meetri pikkusele veoautole, kinni kasvanud ja madalate puuokstega teel ei pruugi me saada kaupa soovitud kohta, sama kehtib puhastamata tee, lume pori ja pehme pinnase puhul. Tallinnas ja Harjumaal on alusel kaup on võimalik sõidutada hoovi elektrilise väiketõstukiga, kuid kehvad tingimused seavad piirangud ka sellele.

Soovitused

Ära põleta küttekoldes plastist-kilest jt. tehismaterjalidest olmejäätmeid
Ära põleta keemiliselt töödeldud ehitusmaterjalide jääke
Kasuta tulehakatuseks kuivi, õhukesi puukilde, -koort ja tohtu ning ajalehti
Lao küttepuud koldesse horisontaalasendis ja jäta ruumi, kuna leegid vajavad hapnikku
Ära ole siibri sulgemisega kärsitu… parem lasta korstnasse toasooja kui inimelusid
Erinevalt lehtpuust viskab okaspuu põledes sädemeid
Kasutage okaspuu halgusid ainult kinnistes küttekolletes
Kase küttepuud tahmavad põlemisel rohkem, kui lepa, saare või haava halud
Kindlasti puhasta iga aasta korsten
Tühjenda küttekollet tuhast sagedasti, et tagada parem õhu juurdepääs tulele
Kasuta kütmiseks ainult kuivi puid, kuna niisked puud põlevad ebaefektiivselt
Talvel oleks hea õues olevad puud tuua tuppa päev või paar enne nendega kütmist