Küttepuud, pellet ja puitbrikett transport üle Eesti

Lahtist küttepuud pakume 5-15RM koormas Tallinnas ja Harjumaal ning naabervaldades, pakendatud küttepuud, pelletit ja puitbriketti alusel pakume üle Eesti

Transport Tallinnas ja Harjumaal

Lahtised küttepuud tarnime tasuta kuni 40 kilomeetri raadiuses alates 8 ruumi tellimusest. Pellet, puitbrikett ja võrkkotis puu tasuta 40 kilomeetri raadiuses  alates 1-st alusest ja konteineris küttepuud  alates 2-st konteinerist (1,75 ruumimeetrit). Muul juhul hind kokkuleppel, küsi julgesti pakkumist, hinnad ei ole kallid.

HARJUMAAL JA LÄHIÜMBRUSES KASUTAME ALUSTEL KAUBA  TRANSPORDIL AUTOGA KAASASOLEVAT ELEKTRITÕSTUKIT KLIENDI JUURES  KAUBAALUSE SOBIVASSE KOHTA PAIGUTAMISEKS!  Vaata videot tõstukist SIIT.

Transport üle Eesti

Harjumaa naabrusest kaugemale jäävates piirkondades  pakume transporti pakendatud küttematerjalidele aluste kaupa. Pellet, puitbrikett , võrkkotis küttepuu ja konteienris küttepuu. Küttepuude konteineri maht on 1,75 ruumi. Võrkkotis küttepuu puhul alusel  54 kotti. Harjumaa naabrusest eemale jäävates piirkondades tarnitakse kaup kliendini tagaluuk veokiga millega kaasas on käsikahvelkäru.

HINNATSOONE VAATA ALTPOOLT, HIND KEHTIB ÜHELE ALUSELE

  • Tsoon 1
  • 18
  • Tartu, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Kohtla-Järve, Jõhvi ning lähiümbrus
  • Tsoon 2
  • 24
  • Muu Eesti va. Harjumaa
  • Tsoon 3
  • 33
  • Saared, Saaremaa, Hiiumaa

Oluline info

Alused toimetatakse saaja aadressile. Saaja peab tagama adressaadile ligipääsu kuni 4 meetri kõrgusele ja 10 meetri pikkusele veoautole (mitte ainult väravaesise, vaid kindlustama, et ka ligipääsu tee oleks suure veoautoga sõidetav). Samuti peab klient tagama tingimused, et aluseid oleks võimalik käsikahvel käruga auto tee/ tänava pealt värava auku, hoovi või maja ette tõmmata, maha laadida. Kui antud võimalus puudub, (ligipääsu tee puhastamata, kinni pargitud tänav, lumi, pori, pehme pinnas, madalad oksad) toimetatakse alused tagasi terminali. Teine toimetuskatse on kliendile tasuline. Teise katse ebaõnnestumisel saadetakse kaubad tagasi müüja lattu kliendi kulul ja tellimuse raha tagastatakse kliendile, millest on transpordikulud maha arvestatud. Lisaküsimuste puhul võtke julgesti meiega ühendust ja leiame lahenduse.